Oferta

ANGLIA śladami św. Augustyna DLA GRUP

Inne Inne Anglia
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja, Wg programu
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:701/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, OPIEKA PILOTA, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu), miejsce w autokarze, Pokój 2 osobowy 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

-transport komfortowym autobusem /bar, dvd/; - przeprawy promowe; - noclegi w Hotelach turystycznych w pokojach 2,3,4-os.; -śniadania, gorące kolacje (2 daniowe); ubezpieczenia KL i NNW - opieka duchowa Kapłana; opieka pilota i przewodników lokalnych

OPIS

Uwaga! Oferta jest propzycją na zamówienie dla grup! Podany termin jest terminem przykładowym. Przy zamówieniu imprezy, termi do uzgodnienia. Podana cena jest kalkulowana przy grupie min. 40 os. W celu zamówienia imprezy, prosimy o kontakt z biurem.

1 dzień
POLSKA
Wyjazd z Wrocławia w kierunku Niemiec, całodniowy przejazd do belgijskiego Sanktuarium z Banneaux, kolacja, nocleg.

2 dzień
CANTERBURY
Śniadanie (we własnym zakresie), przejazd do Francji, przeprawa promowa z Calais do Dover (fort), przejazd do Canterbury (Św. Augustyn), zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3 dzień
CANTERBURY - ROCHESTER - GREENWICH - LONDYN
Śniadanie, zwiedzanie stolicy kościoła anglikańskiego: Katedra, grób Tomasza Becketa, St.Augustin Abbey, przejazd przez Rochester (Katedra - miejsce mianowania I -wszego Biskupa Anglii) przejazd do obserwatorium w Greenwich - (południk -0”) kolacja, nocleg w Londynie.

4 dzień
LONDYN
Śniadanie, msza w Old Brompton Oratory, całodniowe zwiedzanie z przewodnikiem Londynu - Westminster, Parlament, Trafalgar Square, Marble Arch, Oxford Street, przejazd prz London City, Bridge of London, Tower of London do Katedry św. Pawła, kolacja, fakultatywnie (ok. 30 Ł) spektakl teatralny na Covent Garden, nocleg.

5 dzień
LONDYN - WINDSOR - OXFORD
Śniadanie, wycieczka do Windsoru - zwiedzanie Zamku Królewskiego, po południu przejazd do Oxford (miasto uniwersyteckie) - zwiedzanie, kolacja i nocleg.

6 dzień
WINCHESTER - SALISBURY - GLASTONBURY
Śniadanie, przejazd do Winchester (Katedra, miejsce spotkania przy okrągłym stole), krótka wizyta w Salisbury (Katedra), przejazd do Stonehenge (bloki kamienne z epoki brązu), krótka wizytaw Glastonburry (ruiny opactwa), nawiedzenia Sanktuarium Maryjnego, kolacja i nocleg.

7 dzień
BATH - STRATFORD UPON AVON
Śniadanie, krótka wizyta w Bath (Łażnie rzymskie), msza św. w Bristol, zwiedzanie szekspirowskiego miasta: Dom Mistrza, kolacja, nocleg w okolicy.

8 dzień
YORK - WALSINGHAM
Śniadanie, przejazd w kierunku malowniczego Yorku (Katedra), zwiedzanie starego miasta, msza św. w kościele Katolickim w Lincoln (Katedra), kolacja i nocleg w okolicy Walsingham (Sanktuarium Maryjne).

9 dzień
WALSINGHAM - CAMBRIDGE - BRIGHTON
Śniadanie, nawiedzenie Sanktuarium: msza św. w Kaplicy, przejazd do Cambridge (miasto Uniwersyteckie) - zwiedzanie, kolacja w Brighton (letnia rezydencja królewska), wieczorny spacer po Molo, nocleg.

10 dzień
BRIGHTHON - DOVER
Śniadanie, odpoczynek nad morzem, 10.00 przejazd do Dover, przeprawa promowa, przejazd w kierunku Niemiec, kolacja i nocleg w okolicy Kolonii.

11 dzień
POLSKA
Śniadanie, wyjazd do Polski. powrót w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA

-transport komfortowym autobusem /bar, dvd/;
- przeprawy promowe;
- noclegi w Hotelach turystycznych w pokojach 2,3,4-os.;
-śniadania, gorące kolacje (2 daniowe); ubezpieczenia KL i NNW
- opieka duchowa Kapłana; opieka pilota i przewodników lokalnych

CENA NIE ZAWIERA

- bilety wstępów do zwiedzania obiektów - 60 €/os. - kwotę zbiera pilot
- obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-11-19 - 2018-11-29   (Poniedziałek - Czwartek) 11 4200 PLN zamów +