Oferta

CHINY - Pekin - Xi'an - Szanghaj DLA GRUP

Inne Inne Chiny
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja, Wg programu
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:702/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, OPIEKA PILOTA, przelot samolot, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu), Pokój 2 osobowy 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

•przelot na trasie Warszawa - Pekin - Warszawa z przesiadkami •bilety kolejowe •opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW •zakwaterowanie w hotelach 3 *** w pokojach dwuosobowych z łazienkami i klimatyzacją •śniadania w formie bufetu, obiadokolacje wg programu (w tym powitalna kolacja oraz pożegnalna kolacja z "Kaczką po pekińsku", w cenie 1 szklanka napoju) •lokalny transport klimatyzowanym autokarem •zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów) •serwis wykwalifikowanego przewodnika lokalnego i polskiego pilota

OPIS

Uwaga! Oferta jest propozycją na zamówienie dla grup! Podany termin jest terminem przykładowym. Przy zamówieniu imprezy, termin do uzgodnienia. Podana cena jest kalkulowana przy grupie min. 40 os. W celu zamówienia imprezy, prosimy o kontakt z biurem.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do Pekinu.

Dzień 2. Pekin.
Przylot do Pekinu. Zwiedzanie rozpoczniemy od Placu Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen). Ten największy i najważniejszy plac "Państwa Środka" sąsiaduje z gmachami Mauzoleum Mao Zedonga i Parlamentu. Plac rozciąga się przed Bramą Niebiańskiego Spokoju stanowiącą wejście od południa do Zakazanego Miasta. Następnie zobaczymy Świątynię Nieba - kompleks sakralnych budowli taoistycznych w południowo-wschodniej części centralnego Pekinu. Kompleks był odwiedzany przez cesarzy Chin z dynastii Ming i Qing w czasie corocznych ceremonii, w czasie których modlono się do Nieba o obfite plony rolne. Na koniec rzut okiem na nowoczesny Pekin - budynek Opery Narodowej oraz kolacja powitalna w lokalnej restauracji.

Dzień 3. Pekin.
Po śniadaniu wizyta w Letnim Pałacu - kompleksie parkowo-pałacowym stanowiącym miejsce letniego odpoczynku cesarzy chińskich z dynastii Qing. Centralnym punktem Yiheyuanu jest Wzgórze Długowieczności. Początki rezydencji sięgają czasów dynastii Jin (1115-1234), kiedy to w 1153 roku cesarz Hailingwang wybudował swój letni pałac na górze Jinshan, około 10 kilometrów od dzisiejszego Pekinu. Świat Pereł - demonstracja techniki hodowli pereł słodkowodnych z możliwością zakupu biżuterii i kosmetyków. Następnie przejazd pod Wielki Mur - jeden z siedmiu cudów świata zachowanych do naszych czasów, którego budowa trwała około 1700 lat. Spacer po jednym z najlepiej zachowanych odcinków Chińskiego Muru. Wizyta na terenie obiektów olimpijskich. Wieczorem obiadokolacja, a dla chętnych pokaz kung-fu show.

Dzień 4. Pekin - Xi’an
Po śniadaniu zobaczymy tzw. Zakazane Miasto, będące od XV wieku siedzibą kolejnych władców "Państwa Środka". Pałac był rezydencją 24 cesarzy z dynastii Ming i Qing. Zakazane Miasto jest największym zespołem pałacowym na świecie i znajduje się na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Park Jingsan z panoramą miasta i Cesarskiego Pałacu ze słynnego Wzgórza Węglowego. Po kolacji transfer na dworzec kolejowy oraz przejazd nocnym pociągiem do Xi'an.

Dzień 5. Xi’an.
Przyjazd do Xi'an w godzinach porannych. Transfer do hotelu, śniadanie. Wizyta w zakładzie rzemieślniczym, produkującym kopie żołnierzy z terakoty. Muzeum Armii Terakotowej - 7500 figur naturalnej wielkości, wykonanych z wypalonej gliny, przedstawiających żołnierzy, oficerów i konie. Armia znajduje się w grobowcu pierwszego chińskiego cesarza Qin Shi. W trakcie pochówku cesarza, cała armia również została umieszczona w podziemnych pomieszczeniach. Zobaczymy również Małą Pagodę Dzikiej Gęsi - jednego z dwóch symboli miasta. Lekcja kaligrafii. Wizyta w Muzeum Xi'an. Obiadokolacja - pierożkowy bankiet (degustacja ok. 16 rodzajów tradycyjnych chińskich pierożków).

Dzień 6. Xi’an - Suzhou
Śniadanie. Historyczne mury miejskie. Wielki Meczet - jeden z najstarszych i najbardziej znanych w całym kraju, zbudowany w 742 roku, w okresie rządów dynastii Tang - wielokrotnie przebudowywany w późniejszych latach. Jest ciągle używany przez chińskich muzułmanów (głównie przez mniejszość etniczną Hui). Kolacja oraz przejazd nocnym pociągiem do Suzhou.

Dzień 7. Suzhou - Wuzhen.
Po śniadaniu zwiedzanie miasta nazywanego Wenecją Wschodu. Zobaczymy Ogród Pokornego Zarządcy oraz Ogród Mistrza Sieci - najmniejszy, lecz najpiękniejszy ze wszystkich ogrodów Suzhou. Następnie Muzeum Jedwabiu z możliwością zakupu lokalnych wyrobów. Przejazd do Wuzhen. Dawna, drewniana architektura, wąskie uliczki, plusk wody uderzanej wiosłami - wszystko to sprawia, że Wuzhen jest miejscem magicznym. Wspólny spacer i zwiedzanie: muzeum dawnych, drewnianych łóżek, lokalne rzemiosło, wystawa obrazująca lokalny folklor. Czas na indywidualne eksplorowanie labiryntu uliczek czy wędrówkę w poszukiwaniu kolejnych, malowniczych mostów - tych większych i tych całkiem małych. Kolacja i nocleg w Wuzhen.

Dzień 8. Wuzhen - Szanghaj.
Śniadanie. Przejazd autokarem do Szanghaju. Świątynia Nefrytowego Buddy - jedna z niewielu świątyń buddyjskich w mieście oraz Bund - słynne szanghajskie nabrzeże. Później czas wolny na zakupy na ulicy Nanjing, będącej głównym pasażem handlowym Szanghaju. Następnie Perła Orientu, górująca nad rzeką Huang Pu wieża telewizyjna, która dzieli miasto na dwie części. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Wieczorne wyjście, fakultatywna wycieczka - rejs po rzece Huang Pu. Powrót do hotelu autokarem.

Dzień 9. Szanghaj - Warszawa.
Śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko, zakończenie programu i wylot do Polski.

Dzień 10. Warszawa. Przylot do Warszawy.

CENA ZAWIERA

•przelot na trasie Warszawa - Pekin - Warszawa z przesiadkami
•bilety kolejowe
•opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW
•zakwaterowanie w hotelach 3 *** w pokojach dwuosobowych z łazienkami i klimatyzacją
•śniadania w formie bufetu, obiadokolacje wg programu (w tym powitalna kolacja oraz pożegnalna kolacja z "Kaczką po pekińsku", w cenie 1 szklanka napoju)
•lokalny transport klimatyzowanym autokarem
•zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów)
•serwis wykwalifikowanego przewodnika lokalnego i polskiego pilota

CENA NIE ZAWIERA

•dopłaty do pokoju jednoosobowego,
•kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla kierowców, bagażowych i przewodników lokalnych - ok. 180 USD/os., obowiązkowo płatne na miejscu
•kosztów wizy chińskiej

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-11-07 - 2018-11-16   (środa - Piątek) 10 6300 PLN zamów +