Oferta

GRECJA Szlakiem św. Pawła DLA GRUP

Inne Inne Grecja
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:706/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, pokój 2 osobowy z łazienką, OPIEKA PILOTA, przelot samolot, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu) 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

- przelot samolotem - z bagażem podręcznym 10 kg oraz bagażem głównym 15 kg - 8 noclegów w hotelach *** pokoje 2 os. z łazienkami - wyżywienie: 8 śniadań i 8 obiadokolacji - transfery autokarem na miejscu - opieka pilota, opieka duszpasterska - ubezpieczenie NNW i KL - transfer na lotnisko do Warszawy i z powrotem

OPIS

Uwaga! Oferta jest propozycją na zamówienie dla grup! Podany termin jest terminem przykładowym. Przy zamówieniu imprezy, termin do uzgodnienia. Podana cena jest kalkulowana przy grupie min. 40 os. W celu zamówienia imprezy, prosimy o kontakt z biurem.

1 dzień: Wylot z Warszawy do Salonik. Przylot. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

2 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie Kawalii, miejsca skrzyżowania trzech kultur: greckiej, rzymskiej, (Neapolis) miasta portowego, do którego św. Paweł przypłynął podczas swojej pierwszej, misyjnej podróży do Grecji, następnie przejazd do Filipii (od której Św. Paweł rozpoczął w 49 r. swą misję w Europie). W Filippi św. Paweł ochrzcił pierwszą osobę na kontynencie europejskim - św. Lidię, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

3 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie Olimpu: wąwóz rzeki Enipeas, zwiedzanie kamiennego miasta Litochoro, przejazd do Paleos Pantaleminonas - zwiedzanie starej kamiennej wioski, Dionu miasta boga Zeusa (zwiedzanie łaźni publicznych, teatr, sanktuarium Demeter i Afrodyty Izydy), obiadokolacja i nocleg w hotelu.

4 dzień: Śniadanie. Czas wolny , fakultatywnie rejs na wyspę Skiathos, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

5 dzień: Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie słynnych Meteorów usytuowanych na szczytach skalnych. Wizyta w 2 monastyrach: męskim oraz żeńskim. Zwiedzimy wnętrza Cerkwii z doskonale zachowanymi bizantyjskimi freskami, ikonami, ikonostasami. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

6 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie: Termopile - pomnik Leonidasa, dalszy przejazd, zwiedzanie: Delfy (w tym miejscu, gdzie mitologia wyznaczyła środek świata, znajduje się najsłynniejsza wyrocznia starożytności) - zwiedzanie ruin Świętego Okręgu, Teatr Antyczny na 5000 widzów, legendarny "Omfalos" (pępek świata), Stadion. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

7 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie ruin starożytnego Koryntu (Agora, na której przemawiał św. Paweł, świątynia Apolla i studnia Peirene). Przejazd do Myken i zwiedzanie ruin pałacu królewskiego oraz Skarbca Arteusza zwanego Grobem Agamemnona. Przejazd do Epidauros i zwiedzanie słynnego z akustyki teatru antycznego. Mykeny - Mury Cyklopie, Lwia Brama, Groby Szybowe i Grób Agamemnona Powrót na obiadokolację i nocleg do hotelu.

8 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie Aten: Akropol ze słynną świątynią Ateny (Partenon), Areopag (miejsce spotkania św. Pawła z uczonymi ateńskimi), Parlament, spacer po Plaka (stary stadion olimpijski). Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

9 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd na lotnisko do Aten. Wylot. Przylot do Warszawy.

CENA ZAWIERA

- przelot samolotem - z bagażem podręcznym 10 kg oraz bagażem głównym 15 kg
- 8 noclegów w hotelach *** pokoje 2 os. z łazienkami
- wyżywienie: 8 śniadań i 8 obiadokolacji
- transfery autokarem na miejscu
- opieka pilota, opieka duszpasterska
- ubezpieczenie NNW i KL
- transfer na lotnisko do Warszawy i z powrotem

CENA NIE ZAWIERA

- biletów wstępu zwiedzanych obiektów, przewodników miejscowych - obligatoryjnie 110 €/os. - kwotę zbiera pilot
- Fakultatywnie: Rejs na Wyspę Skiathos ok. 27 €/os., Wieczór grecki - ok. 25 €/os.
- Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os.Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-09-29 - 2018-10-07   (Sobota - Niedziela) 9 3650 PLN zamów +