Oferta

HISZPANIA + GIBRALTAR autokarem DLA GRUP

Inne Inne Hiszpania
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja, Wg programu
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:708/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, OPIEKA PILOTA, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu), miejsce w autokarze, Pokój 2 osobowy 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

- 11 noclegów w hotelach, pokoje 2, 3 os. z łazienkami - wyżywienia: 11 śniadań kontynentalnych, 10 obiadokolacji - ubezpieczenie NNW, KL - przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, wc) - opieka pilota

OPIS

Uwaga! Oferta jest propozycją na zamówienie dla grup! Podany termin jest terminem przykładowym. Przy zamówieniu imprezy, termin do uzgodnienia. Podana cena jest kalkulowana przy grupie min. 40 os. W celu zamówienia imprezy, prosimy o kontakt z biurem.

Dzień 1 - Wyjazd z Wrocławia o godz. 5.00 rano. Przejazd przez Niemcy do Francji na nocleg (bez obiadokolacji).

Dzień 2 - Śniadanie. Wyjazd do Hiszpanii przez Langwedocję i Roussillon wzdłuż północno-zachodniego brzegu Morza Śródziemnego . Przyjazd na nocleg w okolice Saragossy (Zaragoza ) . Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3 - Śniadanie. Saragossa - zwiedzanie miasta i katedry św. Zbawiciela , oraz nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej de Pilar - miejsca objawienia Matki Bożej św. Jakubowi Apostołowi- Msza Święta . W godzinach południowych przejazd w okolice Mardytu. Obiadokalacja i nocleg.

Dzień 4 - Śniadanie. Przejazd do Madrytu. Zwiedzanie m.in.: Plaza Mayor, Puerta del Sol. Przejazd w okolice Kordoby, po drodze krótka wizyta w Toledo - siedzibie prymasów Hiszpanii . Miasto wraz ze swoją katedrą uważane jest za klejnot architektury i historii narodowej. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5 - Śniadanie. Przejazd do Kordoby. Zwiedzanie: Mezquita - przebudowany na katedrę meczet, Aleja Kwiatów, 16 łukowy most nad Gwadalkiwirem. Przejazd do Sewilli. Zwiedzanie: Katedra Santa Maria (jeden z największych i najwspanialszych kościołów gotyckich na świecie), grobowiec Krzysztofa Kolumba. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6 - Śniadanie. Przejazd do Giblartaru. Zwiedzanie: wjazd kolejką linową tam i z powrotem + grota św. Michała (znajduje się na terenie Reserva Nacional Cima de Penon), Punkt Europa - najdalej wysunięty na południe przylądek z widokami na Afrykę. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7 - Śniadanie. Przejazd do Granady. Zwiedzanie miasta. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 8 Śniadanie. Przejazd do Walencji. Zwiedzanie : gotyckie wieże Torres de Serranos, Katedra. Przejazd w stronę Barcelony. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 9- Śniadanie. Przejazd do Barcelony. Zwiedzanie miasta : katedra św. Eulalii, budowle zaprojektowane przez A. Gaudiego - szczególnie Sagrada Familia, kolumna Krzysztofa Kolumba. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzien 10 - Śniadanie. Wyjazd do Montserrat - Sanktuarium narodowe Katalończyków. Po południu wypoczynek i plażowanie. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 11 - Śniadanie . Wyjazd do Francji . Krótka wizyta w Avignon - byłej siedzibie papieży, zobaczymy: Pałac Papieży - z zewnątrz. Katedrę, słynny most św. Bénézeta na rzece Rodan . Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 12- Śniadanie. Wyjazd wczesnym rankiem w drogę powrotną do Polski . Przyjazd do Wrocławia w godzinach nocnych.

CENA ZAWIERA

- 11 noclegów w hotelach, pokoje 2, 3 os. z łazienkami
- wyżywienia: 11 śniadań kontynentalnych, 10 obiadokolacji
- ubezpieczenie NNW, KL
- przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, wc)
- opieka pilota

CENA NIE ZAWIERA

- wydatków na realizację programu: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat przewodników lokalnych, opłaty drogowe, parkingi 150 € - obligatoryjnie (kwotę zbiera pilot)
- obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-09-20 - 2018-10-01   (Czwartek - Poniedziałek) 12 4390 PLN zamów +