Oferta

ZIEMIA ŚWIĘTA z Morzem Martwym 10 dni, 4000 zł

Inne Inne Izrael
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:673/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, pokój 2 osobowy z łazienką, OPIEKA PILOTA, przelot samolot, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu) 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

- bilet lotniczy, - noclegi w hotelach, pokoje 2, 3 os. z łazienkami, - śniadania i obiadokolacje, - opiekę pilota, opiekę duszpasterską - ubezpieczenie NNW, KL i bagaż

OPIS

1dzień
Spotkanie na lotnisku we Wrocławiu. Odprawa . Wylot do Tel Avivu . Przylot. Przejazd do Betlejem. Zwiedzanie: Bazyliki Narodzenia Pańskiego - najstarszego na świecie funkcjonującego kościoła, Grota Mleczna. Przejście na Pole Pasterzy, Msza Święta. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

2dzień
Wczesne śniadanie. Przejazd do Cezarei Nadmorskiej (park archeologiczny i akwedukt). Następnie przejazd do Hajfy na Górę Karmel - widok na panoramę miasta i port w Hajfie. Nawiedzenie kościoła Stella Maris skrywającego grotę proroka Eliasza. Przejazd do Kany Galilejskiej, gdzie Jezus dokonał pierwszego cudu zamieniając wodę w wino (odnowienie sakramentu małżeństwa) . Obiadokolacja. Nocleg w hotelu.

3dzień
Śniadanie. Rejs po Jeziorze Galilejskim. Przejazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw, Kościół Rozmnożenia Chleba. Przejazd do Kafarnaum (Dom św. Piotra). Przejazd na Górę Tabor (Góra Przemienienia Pańskiego). Wjazd taksówkami na szczyt. Przejazd do Tabga. Powrót do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

4dzień
Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy na Górę Oliwną z widokiem na -Złote Miasto”. Wizyta w kościele Pater Noster. Przejście drogą palmową do kościoła Dominus Flevit, Ogrodu Getsemani, wizyta w Kościele Wszystkich Narodów oraz nawiedzenie Kościoła Grobu NMP. Następnie przejazd na Górę Syjon: nawiedzenie Kościoła Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny, Pokój Ostatniej Wieczerzy oraz Grobu Króla Dawida. Przejście pod Ścianę Płaczu uliczkami Starego Miasta. Następnie Kościół św. Piotra In Gallicantu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

5dzień
Śniadanie. Wizyta w Ain Karem - miejscu narodzenia św. Jana Chrzciciela oraz Nawiedzenia św. Elżbiety. Przejazd do Yad Vashem - Instytut Pamięci Męczenników i Bohaterów Holocaustu. Wizyta w Ogrodzie i samodzielny spacer po muzeum. Następnie przejazd na Wzgórze Dawida w Betlejem do Klasztoru Karmelitanek , który założyła bł. Miriam Baouardy -Mała Arabka”. Czas wolny na zakupy w Betlejem. Obiadokolacja i nocleg.

6dzień
Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy. Przejście Drogą Krzyżową (Via Dolorosa) w kierunku Kościoła Grobu Bożego. Nawiedzenie Bazyliki wraz z Golgotą. Msza Święta. Następnie przejście do Kościoła św. Anny oraz Sadzawki Betesda. Czas wolny na Starym Mieście. Następnie przejazd pod Kneset (Parlament Izraelski) i Menorę (symbol Izraela). Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

7dzień
Śniadanie. Przejazd do Betanii. Nawiedzenie Kościoła Marii, Marty i Łazarza. Wejście do Grobu Łazarza. Następnie przejazd do Jerycha - najstarszego miasta na ziemi. Panorama na Górę Kuszenia. Przejazd nad Rzekę Jordan (odnowienie sakramentu chrztu). Przejazd do Qumran - park archeologiczny. Przejazd nad Morze Martwe położone 416 m p.p.m. Możliwość skorzystania z kąpieli. Czas wolny ok. 2 h. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Zwiedzanie m in.: Jaffo Stary Port - piesza wycieczka, city tour po mieście. Odpoczynek na plaży.
Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 9
Śniadanie. Wypoczynek nad Morzem Martwym. Opcjonalnie wycieczka na Masadę (przy min. 10 os. chętnych - dodatkowo płatne) Czas wolny na zakupy. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 10
Śniadanie. Odpoczynek na plaży. Wymeldowanie z hotelu. Wyjazd na lotnisko do Tel Avivu. Powrót do Polski.

CENA ZAWIERA

- bilet lotniczy,
- noclegi w hotelach, pokoje 2, 3 os. z łazienkami,
- śniadania i obiadokolacje,
- opiekę pilota, opiekę duszpasterską
- ubezpieczenie NNW, KL i bagaż

CENA NIE ZAWIERA

- obligatoryjnych napiwków, biletów wstępu - 100 $/os. obligatoryjnie (kwotę zbiera pilot)
- dodatkowych napojów do obiadokolacji
- obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 15 zł/os.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-04-03 - 2018-04-12   (Wtorek - Czwartek) 10 4000 PLN zamów +