Oferta

JAPONIA śladami św. M.M. Kolbego DLA GRUP

Inne Inne Japonia
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja, Wg programu
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:711/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, OPIEKA PILOTA, przelot samolot, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu), Pokój 2 osobowy 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

- bilet lotniczy na trasie Polska – Tokio – Polska, - noclegi w hotelach 3*/4*, pokoje 2 lub 3 osobowe, - śniadania i obiadokolacje wg. programu, - bilety na przejazdy pociągami zgodnie z programem, - przejazdy busem lub autokarem, - opieka pilota, - ubezpieczenie KL 30 000 Euro, NNW 15 000 PLN.

OPIS

Uwaga! Oferta jest propozycją na zamówienie dla grup! Podany termin jest terminem przykładowym. Przy zamówieniu imprezy, termin do uzgodnienia. Podana cena jest kalkulowana przy grupie min. 40 os. W celu zamówienia imprezy, prosimy o kontakt z biurem.

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Poznaniu/Wrocławiu, odprawy, przelot do Japonii.

Dzień 2
Przylot do Tokio, krótki odpoczynek. Spacer po Tokio oraz podziwianie miasta z wieży Tokio Tower. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli Japonii - góra Fudżi (święta góra Japończyków). Wspaniałe widoki na najwyższy szczyt Japonii, jeśli warunki pogodowe pozwolą wjazd do tzw. -piątej stacji”. Następnie zwiedzanie okolic jeziora Kawaguchi - wjazd kolejką na górę Tenjo z której roztacza się piękna panorama na górę Fudżi oraz pobliskie jeziora. Powrót do Tokio. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Nagasaki super szybkim pociągiem Shinkansen. Zakwaterowanie w okolicach wulkanu Unzen. Spacer do miejsc męczeństwa chrześcijan. Hotel w stylu japońskim - typowy Ryokan z onsenem czyli łaźniami z gorącą wodą pochodzenia wulkanicznego. Uroczysta japońska kolacja w tradycyjnych strojach.

Dzień 5
Zwiedzanie Nagasaki, miasta związanego z postacią św. Maksymiliana Marii Kolbego. Wizyta w Kościele Oura, najstarszy kościół w Japonii i pierwsze miejsce pobytu św. Maksymiliana Kolbe w Japonii, pierwszy dom w którym mieszkał święty. Zwiedzanie wystawy poświęconej działalności polskiego świętego oraz japońskim chrześcijanom (często zmuszonym do ukrywania się). Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Kontynuacja zwiedzania szlakiem św. Maksymiliana Kolbe w Nagasaki. Klasztor w Hongochi z kościółkiem - jedno z dzieł św. Maksymiliana na wyspie, muzeum z wieloma eksponatami poświęconymi świętemu z domkiem w którym mieszkał św. Maksymilian. Msza św., grota z Lourdes zbudowana przez św. Maksymiliana przy klasztorze. Powrót do centrum Nagasaki, wizyta w Parku Pokoju w którym znajduje się Kopuła Bomby Atomowej, Muzeum 26 męczenników. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Przejazd Shinkansenem do Himeji, zwiedzanie jednego z największych zamków japońskich, nazywanego zamkiem Białej Czapli. Msza św. w kościele św. Ksawerego - pierwszego misjonarza Japonii. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8
Śniadanie i przejazd do Nary - pierwszej stolicy Japonii i siedziby dworu cesarskiego. Jest to centrum religii buddyjskiej oraz szinto. Spacer po parku Nara gdzie spotkać można oswojone daniele. Wizyta w buddyjskiej świątyni Todaiji z ogromnym posągiem buddy. Przejazd do Kioto, historycznej stolicy Japonii. Zapoznanie się z miastem. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Zwiedzanie Kioto. Wizyta w Katedrze św. Franciszka Ksawerego. Następnie jedna z najsłynniejszych świątyń Japonii - Świątynia Złotego Pawilonu oraz Świątynia Innari ze słynnymi pomarańczowymi bramami tori. Obiadokolacja i nocleg.


Dzień 10
Śniadanie. Przejazd super szybkim pociągiem Shinkansen do Akita (z przesiadką w Tokio). Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 11
Śniadanie, pobyt w Akita. Sanktuarium Maryjne (Matka Boża Płacząca). Klasztor w którym Agnieszce Katsuko Sasagawa objawiła się Matka Boża. Objawienia z 1973 r. określane są jako kontynuacja objawień fatimskich. Po południu spacer po Akicie. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 12
Śniadanie, przejazd superszybkim pociągiem Shinkansen do Tokio - zwiedzanie dzielnic handlowych Shibuya oraz Harajuku. Msza św. w kościele św. Ignacego - centrum chrześcijaństwa w Tokio. Świątynie Asakusa. Przejazd do najbardziej luksusowej dzielnicy Tokio - Ginza. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 13
Śniadanie, pobyt w Tokio i pożegnanie z Japonią. Przejazd na plac przed Pałacem Cesarskim: słynny "podwójny" most Nijubashi. Przejazd do Shinjuku - wjazd na 45 piętro wieżowca Metropolitan Government Building - nazywanego tokijskim ratuszem, wspaniała panorama na Tokio z wysokości ponad 200 metrów. Pożegnalna obiadokolacja i nocleg.

Dzień 14
Śniadanie i wyjazd na lotnisko. Lot powrotny do Polski.

Program jest ramowy i kolejnośc zwiedzania może ulec zmianie

CENA ZAWIERA

- bilet lotniczy na trasie Polska - Tokio - Polska,
- noclegi w hotelach 3*/4*, pokoje 2 lub 3 osobowe,
- śniadania i obiadokolacje wg. programu,
- bilety na przejazdy pociągami zgodnie z programem,
- przejazdy busem lub autokarem,
- opieka pilota,
- ubezpieczenie KL 30 000 Euro, NNW 15 000 PLN.

CENA NIE ZAWIERA

- bilety do zwiedzanych obiektów, opłaty za przewodnika, słuchawki i transfer walizek w Japonii (40 000 jenów - ok. 380 USD - płatne pilotowi na miejscu),
- dopłaty do pokoju 1-osobowego (800 USD)
- napojów do obiadokolacji,
- obligatoryjna składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 15 zł/os.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-10-03 - 2018-10-16   (środa - Wtorek) 14 13600 PLN zamów +