Oferta

MALTA śladami sw. Pawła DLA GRUP

Inne Inne Malta
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:713/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, OPIEKA PILOTA, przelot samolot, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu), Pokój 2 osobowy 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

- przelot lotem czarterowym – Warszawa – Malta – Warszawa - zakwaterowanie w hotelu 3*/4*, pokoje dwuosobowe - transfery autokarem na miejscu - wyżywienie: śniadania i obiadokolacja - ubezpieczenie NNW i KL - transfer na lotnisko z Wrocławia do Warszawy w dwie strony - opieka pilota i opieka duszpasterska - rejsy statkiem na Comino, Blue Lagoon, Gozo

OPIS

Uwaga! Oferta jest propozycją na zamówienie dla grup! Podany termin jest terminem przykładowym. Przy zamówieniu imprezy, termin do uzgodnienia. Podana cena jest kalkulowana przy grupie min. 40 os. W celu zamówienia imprezy, prosimy o kontakt z biurem.

Dzień 1. Sobota. Wyjazd z Wrocławia na lotnisko do Warszawy. Wylot na Maltę. Przylot. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2. Niedziela. Śniadanie. Wyprawa statkiem na wsypę Comino i Blue Lagoon. W drodze powrotnej, po południu, postój na wyspie Św. Pawła. Msza św. przy pomniku św. Pawła. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3. Poniedziałek. Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Malty Valletty m.in. kościół Rozbicia Statku Św. Pawła, Katedra św. Jana. Msza Św. Po południu zwiedzanie Mediny i Rabat - m.in.Groty Św. Pawła, katakumb Św. Pawła i Św Agaty, rotundy w Mosta. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg .

Dzień 4. Wtorek .Śniadanie. Przejazd do bazyliki w Melieha. Msza Św. Następnie odpoczynek na plaży w Mellieha lub Golden Bay. Wieczorem - fakultatywnie: maltańska noc folkowa albo Malta By Night (wieczorny autobusowy przejazd po Malcie). Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5. Środa . Śniadanie. Wyjazd na Gozo. Zwiedzanie odkrytym autobusem wyspy i wybranych atrakcji turystycznych (Stolica Victoria, Świątynia Gigantija, Azure Wndow). Wizyta w bazylice Ta-Pinu, sanktuarium słynnego z licznych uzdrowień i wizyt papieży Jana Pawła II i Benedykta XVI. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6. Czwartek. Śniadanie. Msza Św. w kaplicy św. Pawła w miejscowości San Pawl. Następnie odpoczynek na plaży w Mellieha lub Golden Bay. Wieczorem - fakultatywnie maltańska noc folkowa albo Malta By Night - zamiennie z programem z wtorku. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 7. Piątek. Śniadanie. Msza Św. Zwiedzanie południowej Malty: świątynia Tarxien lub Hagar Qim, Blue Grotto, Klify Dingli, Kraft Village. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg

Dzień 8.Sobota.Po śniadaniu Msza Św. Wymeldowanie z hotelu. Rejs statkiem po portach Sliemy i Valletty. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski. Lądowanie w Warszawie. Przejazd do Wrocławia.

CENA ZAWIERA

- przelot lotem czarterowym - Warszawa - Malta - Warszawa
- zakwaterowanie w hotelu 3*/4*, pokoje dwuosobowe
- transfery autokarem na miejscu
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacja
- ubezpieczenie NNW i KL
- opieka pilota i opieka duszpasterska
- rejsy statkiem na Comino, Blue Lagoon, Gozo

CENA NIE ZAWIERA

- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów -100 €/os. kwotę zbiera pilot
- obligatoryjnie składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-10-18 - 2018-10-25   (Czwartek - Czwartek) 8 3800 PLN zamów +