Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:678/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, OPIEKA PILOTA, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu), miejsce w autokarze, Pokój 2 osobowy 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

OPIS

Uwaga! Termin i cena na zapytanie!


Dzień 1: Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Niemcy do Francji na nocleg tranzytowy w hotelu - kolacja we własnym zakresie.
Dzień 2: Śniadanie, przejazd do Avignon - Katedra Notre Dame oraz ogrody papieskie. Dalszy przejazd do Lourdes. Obiadokolacja i nocleg w Lourdes.
Dzień 3: Śniadanie w Lourdes - Droga Krzyżowa, Grota Objawień, Bazylika Górna, Krypta, Bazylika Różańca Świętego drogą św. Bernadety. Młyn Bolly, kościół parafialny, hospicjum. Udział w procesji eucharystycznej z Błogosławieństwem Chorych Obiadokolacja. Wieczorna procesja różańcowa. Nocleg.
Dzień 4: Śniadanie. Przejazd do Santiago de Compostela ze zwiedzaniem w Oviedo : Katedra San Salvador. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Santiago de Compostela.
Dzień 5: Śniadanie. Zwiedzanie Santiago de Compostella, nawiedzenie Bazyliki Świętego Jakuba Apostoła. Przejazd do Porto - rejs po rzece Duero oraz możliwość degustacji miejscowego wina. Wyjazd do Fatimy. Obiadokolacja i nocleg w Fatimie lub okolicy.
Dzień 6: Śniadanie. Pobyt w Fatimie: Bazylika, Droga Krzyżowa. Ajustrel - domy Łucji, Hiacynta i Franciszka. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 7: Wyjazd nad Ocean Atlantycki do miejscowości Nazare. Krótki postój w Batalha. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
Dzień 8: Śniadanie. Wyjazd do Lizbony, zwiedzanie: Kościół św. Antoniego, Wieża Bellem, Pomnik Odkrywców. Wyjazd do Hiszpanii. Obiadokolację i nocleg na trasie.
Dzień 9: Śniadanie. Przejazd do Saragossy - Sanktuarium Santa Maria del Pilar. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Saragossy.
Dzień 10: Śniadanie. Przejazd do Montserrat, nawiedzenie sanktuarium, przejazd do hotelu na wybrzeżu Costa Brava. Popołudnie wolne nad Morzem Śródziemnym. Nocleg i obiadokolacja.
Dzień 11: Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie Barcelony: Sagrada Familia (z zewnątrz), Rambla, Wzgórze Montjuich. Nocleg i obiadokolacja na wybrzeżu.
Dzień 12: Śniadanie. Przejazd do Francji w okolice La Salette. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 13: Śniadanie. La Salette - sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej. W godzinach wieczornych powrót do Polski.
Dzień 14: Przyjazd w godzinach popołudniowych.

CENA ZAWIERA

Przejazd autokarem, 12 noclegów w hotelach **/*** (pokoje 2-3 os. z łazienkami), śniadania i obiadokolacje wg. programu, opieka pilota wycieczek zagranicznych. Ubezpieczenie NNW i KL, opieka duszpasterska oraz codzienna Msza św. w miejscach kultu na całej trasie.

CENA NIE ZAWIERA

Opłaty za realizację programu wraz z zestawami słuchawkowymi na całej trasie: 65 € oraz obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os.

Dopłata do pokoju 1-osobowego (opcjonalnie): 1080 zł.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny