Oferta

SZWAJCARIA 8 DNI

Inne Inne Szwajcaria
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja, Wg programu
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:732/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, pokój 2 osobowy z łazienką, OPIEKA PILOTA, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu), miejsce w autokarze 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

- przejazd autokarem (barek, dvd, klimatyzacja, wc), parkingi, płatne drogi, autostrady - 7 noclegów w hotelach , pokoje 2, 3 i 4 os. ; 7 śniadań i 7 kolacji - ubezpieczenie NNW i KL - opieka pilota - opieka duszpasterza

OPIS

1 Dzień Wczesna Masz Święta ok. 06:00 a następnie przejazd do granicy w Boboszowie i kontynuacja podróży przez Wiedeń do Melk, tam zwiedzanie opactwa benedyktynów. Wieczorem kolacja i nocleg w okolicach Salzburga.

2 Dzień Po śniadaniu przejazd przez Innsbruck do Sankt Gallen (Szwajcaria), tam zwiedzanie miasta i kontynuacja podróży wzdłuż jeziora Bodeńskiego do Konstancji, zwiedzanie centralnej części miasta. Kolacja i nocleg w hotelu.

3 Dzień Po śniadaniu przejazd do Stein am Rhein - średniowiecznego miasta z zachowaną starówką, przejazd do Neuhausen am Rheinfall, tam podziwianie Cudu Natury - wodospadów na Renie a następnie przejazd do Zurychu - największego miasta Szwajcarii, zwiedzanie jego centralnej części. Kolacja i nocleg w hotelu.

4 Dzień Śniadanie w hotelu i przejazd do sanktuarium matki Bożej w Einsiedeln. Nawiedzenie opactwa benedyktynów oraz bazyliki w stylu Rokoko, kontynuacja podróży w kierunku Lucerny, po drodze postój w Alpnachstad - stąd wjazd kolejką zębatą o największym nachyleniu torów na świecie, sięgającym nawet 48 stopni, na szczyt Pilateus - 2132 m n.p.m. Potem przejazd do Lucerny - tam zwiedzanie miasta. Kolacja i nocleg w hotelu.

5 Dzień Po śniadaniu przejazd do Berna - zwiedzanie miasta, wyjazd nad jezioro Thun i Brenze, przejazd do Interlaken, następnie do Murren - wodospady Trummelbach - seria dziesięciu wodospadów w Szwajcarii. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicy Visp.

6 Dzień Śniadanie. Przejazd w kierunku Zermattdo miejscowości Visp. Tutaj przesiadka do Ekspresu Lodowcowego i przejazd do Zermatt. Na tym 44 kilometrowym odcinku pociągi pokonują różnicę wysokości z 658 m n.p.m. w Visp do 1604 m n.p.m. w Zermatt z nachyleniem 12.5%. Następnie spacer po miasteczku, fakultatywnie można wjechać kolejką na Klei Matterhorn - 3883 m n.p.m. (w cenie biletu Grota Lodowcowa). Powrót koleją do autokaru czekającego na parkingu w miejscowości Tasch przed Zermattem. Kolacja i nocleg w okolicy Visp.

7 Dzień Po śniadaniu przejazd do Liechtensteinu i zwiedzanie jego stolicy - Vaduz. Następnie podróż w kierunku Salzburga na kolację nocleg w hotelu.

8 Dzień Po śniadaniu przejazd do Brna i dalej w kierunku Jaskini Macocha - zwiedzanie, a po nim kontynuacja podróży do Polski. Planowany powrót w godzinach wieczornych.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

CENA ZAWIERA

- przejazd autokarem (barek, dvd, klimatyzacja, wc), parkingi, płatne drogi, autostrady
- 7 noclegów w hotelach , pokoje 2, 3 i 4 os. ; 7 śniadań i 7 kolacji
- ubezpieczenie NNW i KL
- opieka pilota (2100 zł), opieka duszpasterza

CENA NIE ZAWIERA

- składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os.
- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów - 12 €/os. i 145 CHF/os. (płatne obligatoryjnie u pilota)
- dopłaty fakultatywne: wjazd kolejką na Klein Matterhorn - ok. 65 CHF/os.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-06-23 - 2018-06-30   (Sobota - Sobota) 8 3000 PLN sprawdź miejsca +