Oferta

SAN GIOVANNI ROTONDO + BARI DLA GRUP

Bari Apulia Włochy
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja, Wg programu
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:717/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, OPIEKA PILOTA, przelot samolot, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu), Pokój 2 osobowy 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

- zakwaterowanie hotelu ***, pok. 2 os. z łazienkami (dopłata do pok. 1 –os. 70 €/os.) - przelot liniami WIzzAir na trasie Katowice – Bari – Katowice z bagażem podręcznym do 10 kg (max. wymiary 5 x 40 x 23cm) - transfery busem na miejscu - ubezpieczenie NNW i KL - opieka pilota wycieczek

OPIS

Uwaga! Oferta jest propozycją na zamówienie dla grup! Podany termin jest terminem przykładowym. Przy zamówieniu imprezy, termin do uzgodnienia. Podana cena jest kalkulowana przy grupie min. 40 os. W celu zamówienia imprezy, prosimy o kontakt z biurem.

1.Spotkanie na lotnisku w Katowicach. Odprawa godz. 14.50. Wylot o godz. 16.50. Przylot do Bari o godz. 18.40. Przejazd do Hotelu na obiadokolację i nocleg.

2.Śniadanie. Nawiedzenie Bazyliki Św. Mikołaja w Bari gdzie znajduje się grób świętego, krótki spacer po Starym Mieście. Przejazd do San Giovanni Rotondo. Msza Święta. Konferencja. Obiadokolacja i nocleg.

3. Śniadanie. Nawiedzenie miejsc związanych z Ojcem Pio w San Giovanni Rotondo: stary kościółek, konfesjonał, oraz grób Ojca Pio w nowym Sanktuarium. Msza Święta. Knferencja. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

4.Śniadanie. Pobyt w San Giovanni Rotondo. Msza Święta. Nawiedzenie Bazyliki. Konferencja. Czas wolny. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5. Śniadanie. Przejazd do Monte Sant’Angelo, nawiedzenie Sanktuarium św. Michała Archanioła - jedynego Sanktuarium niepoświęconego ręką ludzką. Msza Święta. Konferencja. Ok. godz. 14.00 wyjazd na lotnisko do Bari. Odprawa, wylot do Katowic o godz. 19.10. Lądowanie godz. 21.05.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Godziny lotów mogą ulec zmianie.

CENA ZAWIERA

- zakwaterowanie hotelu ***, pok. 2 os. z łazienkami (dopłata do pok. 1 -os. 70 €/os.)
- przelot liniami WIzzAir na trasie Katowice - Bari - Katowice z bagażem podręcznym do 10 kg (max. wymiary 5 x 40 x 23cm)
- wyżywienie HB
- transfery busem na miejscu
- ubezpieczenie NNW i KL
- opieka pilota wycieczek

CENA NIE ZAWIERA

- opłata za bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, taksa klimatyczna - 30 €/os. - kwotę zbiera pilot
- obligatoryjnie składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os.
- bagażu głównego do 20 kg - 370 zł/os.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-11-25 - 2018-11-29   (Niedziela - Czwartek) 5 2600 PLN zamów +
Powiększ mapę