Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:730/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

OPIS

Dzień 1. Wyjazd z Polski o godz. 06.00. Przejazd nocy przez Czechy, Austrię do Włoch. Nocleg tranzytowy na terenie Włoch (bez obiadokolacji).

Dzień 2. Śniadanie. Przejazd do Trydentu. Zwiedzanie stolicy regionu Trydent-Górna Adyga, w prowincji Trentino: historyczne centrum z romańską katedrą, fontanną Neptuna oraz budynkami, których fasady pokryte są kolorowymi freskami, zamek BuonConsiglio ( z zewnątrz). Następnie wizyta w przepięknym sanktuarium -przyklejonym” do zbocza góry - Santuario Madonna della Corona. Następnie przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg w hotelu.

Dzień 3. Śniadanie. Przyjazd do Asyżu. Zwiedzanie Bazyliki Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkulą z X wieku, miejsca powołania Zakonu Braci Franciszkanów i Zakonu Klarysek, Bazyliki Św. Franciszka oraz Św. Klary. Przejazd do Cascia. Nawiedzenie Sanktuarium i grobu Św. Rity - patronki od spraw trudnych i niemożliwych. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4. Śniadanie. Przejazd do Rzymu. Uczestnictwo w Audiencji Generalnej na Placu św. Piotra na Watykanie . Odwiedzenie Bazyliki Św. Piotra z modlitwą przy grobie Ojca Św. Jana Pawła II. Zwiedzanie Muzeów Watykańskich Ogrodów Watykańskich. Przejazd do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

Dzień 5. Śniadanie. Przejazd do Rzymu. Zwiedzanie: Zamek św. Anioła, Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Panteon, Ołtarz Ojczyzny na Placu Weneckim, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum ( z zewnątrz), Bazylika Św. Jana na Lateranie oraz Święte Schody, Bazylika Santa Maria Maggiore. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 6. Śniadanie. Przejazd do Bari. Zwiedzanie Starego Miasta i Bazyliki Św. Mikołaja ( z grobem św. Mikołaja), Zamek Svevo ( z zewnątrz) . Przejazd na obiadokolacje i nocleg w hotelu.

Dzień 7. Śniadanie. Przejazd do San Giovanni Rotondo, miasta Ojca Pio: stary kościółek, konfesjonał, droga krzyżowa oraz grób Ojca Pio w nowym Sanktuarium. Msza Święta. Przejazd do Monte Sant’ Angelo nawiedzenie Sanktuarium św. Michała Archanioła - jedyne Sanktuarium niepoświęcone ręką ludzką. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 8. Śniadanie. Przejazd do San Marino- najmniejszej republiki świata, spacer, zakupy . Przejazd na obiadokolacje i nocleg w hotelu.

Dzień 9. Śniadanie. Przejazd do Wenecji. Zwiedzanie Bazyliki i Placu Św. Marka, wejście na Campanillę skąd rozciąga się piękny widok na całe miasto. Spacer wzdłuż Canal Grande m.in. Most Rialto. Czas wolny. Łączny czas spędzony w Wenecji 9 godzin. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Dzień 10. Przyjazd do kraju w godzinach porannych następnego dnia.
Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

CENA ZAWIERA

- przejazd autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek)
- 8 noclegów w hotelach , pokoje 2 os. z łazienkami (pok. 1-os. za dopłatą 140 €)
- wyżywienie 8 śniadań kontynentalnych, 7 obiadokolacji
- ubezpieczenie NNW i KL

CENA NIE ZAWIERA

- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, opłaty za przewodników lokalnych, opłaty drogowe (parkingi, autostrady itp.) - 150 € /os. kwotę zbiera pilot
- obligatoryjna składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny