Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:686/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

OPIS

Program pielgrzymki:

05.11wyjazd części grupy autokarem z Wrocławia, przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch - Mediolan.

06.11wylot części grupy samolotem Wrocław - Mediolan Bergamo. Spotkanie obu grup i przejazd do centrum. Nawiedzenie Duomo - Katedry Narodzin św. Marii, msza święta. Następnie przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu.

07.11 śniadanie, przejazd do Pizy: Campo dei Miracoli z Katedrą, Babtysterium oraz słynną krzywą wieżą; msza św. Czas wolny na posiłek we własnym zakresie, zakup pamiątek. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja nocleg.

08.11śniadanie, przejazd do Florencji. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem m.in.: Kościół Santa Croce z grobem Michała Anioła; Piazza San Firenze z pierwszym salonem florenckim - Palazzo del Borgello; dzielnica Dantego - dom Dantego, wieża Torre della Castagna, Kościół Dantego; Kompleks Katedralny Santa Maria del Fiore: Katedra, Babtysterium i dzwonnica (z zewnątrz); msza święta. Piazza della Signoria - rynek florencki - jeden z najpiękniejszych placów na świecie; ratusz-Palazzo Vecchio; Galeria Uffizi (z zewnątrz); najstarszy most w mieście słynący ze sklepów jubilerskich i biegnącego górą korytarza Vasariego. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

09.11śniadanie, przejazd do Asyżu; Bazylika Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkulą oraz spacer średniowiecznymi uliczkami od Bazyliki św. Klary do Bazyliki św. Franciszka - zwiedzanie z przewodnikiem, msza święta. Następnie przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w okolicy Asyżu.

10.11śniadanie, przejazd do miejscowości Cascia - nawiedzenie Sanktuarium św. Rity. Przejazd na do Rzymu i Watykanu - Bazylika św. Piotra z grobem Jana Pawła II, msza św. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

11.11śniadanie, przejazd do Rzymu - spacer z przewodnikiem po Wiecznym Mieście: Katedra miasta - Bazylika św. Jana na Lateranie, Święte Schody, Koloseum i Forum Romanum (z zewnątrz), Kapitol, Plac Wenecki, Bazylika Matki Bożej Większej, Fontanna di Trevi, Plac i Schody Hiszpańskie, Panteon, Plac Navona, msza św. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

12.11śniadanie, przejazd do San Giovanni Rotondo, nawiedzenie miejsc związanych z życiem Ojca Pio: stary kościółek, konfesjonał, grób Ojca Pio w nowym Sanktuarium; msza święta i droga krzyżowa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

13.11śniadanie, przejazd do Monte Sant` Angelo, nawiedzenie Sanktuarium św. Michała Archanioła. Przejazd do Manopello do Sanktuarium ze Świętym Obliczem, msza święta. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

14.11śniadanie, przejazd do Loreto, nawiedzenie Sanktuarium z Domkiem świętej Rodziny z Nazaretu; msza św. Przejazd do hotelu w okolice Rimini, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

15.11 śniadanie, transfer części grupy na lotnisko w Bolonii i przejazd pozostałej części grupy autokarem do Polski

16.11powrót do kraju części grupy jadącej autokarem.

CENA ZAWIERA

Cena w PLN zawiera:
•Przejazd autokarem turystycznym lub samolotem
•Zakwaterowanie: 9 noclegów w hotelach 3*, pokoje 2,3 os. z łazienkami
•Wyżywienie: śniadania wzmocnione, obiadokolacje: 2 dania + woda
•Opieka pilota
•Ubezpieczenie KL, NNW

Cena w EURO zawiera (kwota płatna na miejscu u pilota) :
•Bilety wstępów
•Opłaty wjazdowe do miast
•Opłaty parkingowe
•Przewownicy miejscowi
•Bilety na komunikację miejska
•Zestaw słuchawkowy

UWAGI

•Obowiązuje dowód osobisty lub paszport
•Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od organizatora
•Napoje do obiadokolacji poza wodą we własnym zakresie

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny