Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:676/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, pokój 2 osobowy z łazienką, OPIEKA PILOTA, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu), miejsce w autokarze 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

OPIS

Dzień 1 - Wyjazd o godz. 00.00 z Warszawy. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Francji. Tego dnia nie ma obiadokolacji.
Dzień 2 - Po śniadaniu przejazd do Paray le Monial, Sanktuarium Św. Małgorzaty Alacoque, następnie przejazd do Ars, zwiedzanie m. in. kościoła św. Jana Maria Vianney - patrona proboszczy. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3 - Śniadaniu, przejazd do Avignon, krótkie zwiedzanie: Pałac Papieży z zewnątrz. Przyjazd do Lourdes na obiadokolacje i nocleg.
Dzień 4: Śniadanie, pobyt w Lourdes: Bazylika Niepokalanego Poczęcia, Krypta, Bazylika Różańcowa, Grota Objawień, Droga Krzyżowa. Eucharystia. Wieczorna procesja ze świecami. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 5: Śniadanie, dalsze zwiedzanie Lourdes, miejsc związanych z życiem św. Bernadetty: miejsce urodzenia, Młyn Boly, Le Cachot. Możliwość kąpieli w basenach z wodą ze źródełka przy którym objawiła się Matka Boska. Wieczorna procesja ze świecami. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 6 - Śniadanie. Przejazd do Santiago de Compostela. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 7 - Śniadanie. Po śniadaniu zwiedzanie Santiago, zwiedzanie Bazyliki Świętego Jakuba Apostoła. Udział we Mszy Świętej, nawiedzanie krypty z relikwiami Św. Jakuba. Ok.13.00 wyjazd do Fatimy. Zakwaterowanie w hotelu (spacer do Sanktuarium i miejsca objawień). Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 8 - Po śniadaniu udział w uroczystościach rocznicowych. Następnie zwiedzanie miejsc związanych z objawieniami Cova da Iria, Bazylika, Droga Krzyżowa, Ajustrel - miejscowość, w której mieszkały Łucja, Hiacynta i Franciszek. Zwiedzanie ich domów rodzinnych. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 9. Śniadanie. Całodniowy pobyt w Fatimie. Msza Święta. Różaniec. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 10 - Po śniadaniu, wyjazd do Lizbony. Krótkie zwiedzanie: Katedra Se, Wieża Bellem, Pomnik Odkrywców, Most 24 Kwietnia ze statuą Chrystusa Króla, kościół w miejscu urodzenia św. Antoniego. Przejazd na obiadokolację i nocleg.
Dzień 11 - Śniadanie. Przejazd do Sewilli. Zwiedzanie: Katedra Santa Maria (jeden z największych i najwspanialszych kościołów gotyckich na świecie), grobowiec Krzysztofa Kolumba. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 12- Śniadanie. Przejazd do Granady. Zwiedzanie: Plaza Nuova , Katedra Santa María de la Encarnación, zabytkowa dzielnica Albaicin. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
Dzień 13 Śniadanie. Przejazd do Walencji. Zwiedzanie : gotyckie wieże Torres de Serranos, Katedra. Przejazd w stronę Barcelony. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 14- Śniadanie. Przejazd do Barcelony. Zwiedzanie miasta : katedra św. Eulalii, budowle zaprojektowane przez A. Gaudiego - szczególnie Sagrada Familia, kolumna Krzysztofa Kolumba. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 15 - Śniadanie. Wyjazd do Polski. Przyjazd na miejsce w godzinach dopołudniowych następnego dnia.

CENA ZAWIERA

- przejazd autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek)
- 14 noclegów,
- 14 śniadań, 13 obiadokolacji,
- ubezpieczenie NNW i KL, bagaż
- opieka pilota i opieka duszpasterska

CENA NIE ZAWIERA

- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i opłat przewodników lokalnych, opłaty drogowe, parkingi, 90 € - obligatoryjnie (kwotę zbiera pilot)


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny