Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:598/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, OPIEKA PILOTA, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu), miejsce w autokarze, Pokój 2 osobowy 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

OPIS

1 dzień: Wyjazd z Wrocławia o godz. 6.00 rano. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch. Nocleg w okolicy Rimini.

2 dzień Śniadanie. Przyjazd do Asyżu. Zwiedzanie Bazyliki Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkulą z X wieku, miejsca powołania Zakonu Braci Franciszkanów i Zakonu Klarysek, Bazyliki Św. Franciszka oraz Św. Klary. Przejazd do Cascia. Nawiedzenie Sanktuarium i grobu Św. Rity - patronki od spraw trudnych i niemożliwych. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Terni.

3 dzień Śniadanie. Przejazd do Watykanu. Odwiedzenie Bazyliki Św. Piotra z modlitwą przy grobie Ojca Św. Jana Pawła II, przejście przez Drzwi Święte, których otwarcie przez Papieża Franciszka zainaugurowało Rok Miłosierdzia. Następnie przejście na Plac Św. Piotra. Spacer po Rzymie: Zamek św. Anioła, Plac Hiszpański ze Schodami Hiszpańskimi. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicy Rzymu.

Dzień 4 Śniadanie. Przejazd do Watykanu. Uczestnictwo w Audiencji Generalnej na Placu św. Piotra. Następnie Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Panteon, Fontanna di Trevi, Ołtarz Ojczyzny na Placu Weneckim, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum ( z zewnątrz), Bazylika Św. Jana na Lateranie oraz Święte Schody, Bazylika Santa Maria Maggiore. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Rzymu.

Dzień 5 Śniadanie. Przejazd do San Giovanni Rotondo, miejsca gdzie żył Ojciec Pio: stary kościółek, konfesjonał, droga krzyżowa oraz grób Ojca Pio w nowym Sanktuarium. Msza Święta. Następnie przejazd do Monte Sant’Angelo nawiedzenie Sanktuarium św. Michała Archanioła - jedyne Sanktuarium niepoświęcone ręką ludzką. Obiadokolacja i nocleg w San Giovani Rotondo.

Dzień 6 Śniadanie. Przejazd do Serracapriola. Zwiedzanie klasztoru i nawiedzenie grobu o. Matteo da Agnone. Przejazd do Manoppello, gdzie znajduje się Sanktuarium ze Świętym Obliczem. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicy Loreto.

Dzień 7 Śniadanie. Zwiedzanie Loreto, miejsca gdzie wg tradycji kościoła znajduje się Domek Świętej Rodziny z Nazaretu. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 8 Przyjazd do Wrocławia

CENA ZAWIERA

•Przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, video, barek)
•6 noclegów w hotelach **/*** pokoje 2 , 3 osobowe z łazienkami,
•6 śniadań i 5 obiadokolacji
•Opieka pilota wycieczek zagranicznych
•Opieka duszpasterska
•Ubezpieczenie NNW i KL oraz bagaż

CENA NIE ZAWIERA

•biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, opłat wjazdowych do miast, płatnych autostrad, parkingów, miejscowych przewodników oraz biletów na komunikację miejską, taksy klimatycznej - 80 € (kwotę zbiera pilot)
- Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny