Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:605/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, OPIEKA PILOTA, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu), miejsce w autokarze, Pokój 2 osobowy 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

OPIS

1 dzień: Wyjazd spod Hotelu Wrocław o godz. 14.00. Przejazd do Włoch.

2 dzień: Przyjazd do Asyżu. Zwiedzanie Bazyliki Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkulą z X wieku, miejsca powołania Zakonu Braci Franciszkanów i Zakonu Klarysek, Bazyliki Św. Franciszka oraz Św. Klary. Obiadokolacja i nocleg w Asyżu. (1)

3 dzień: Wczesne śniadanie. Przejazd do Cascia. Nawiedzenie Sanktuarium i grobu Św. Rity - patronki od spraw trudnych i niemożliwych. Przejazd do Orvieto. Zwiedzanie m.in. Katedry Duomo. Placu del Duomo, kościoła San Lorenzo, Studni św. Patryka. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg. (2)

4 dzień: Śniadanie. Wyjazd do Rzymu. Zwiedzanie Watykanu: Bazylika Św. Piotra z modlitwą przy grobie Ojca Św. Jana Pawła II następnie Plac Św. Piotra. Następnie Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Panteon, Fontanna di Trevi, Ołtarz Ojczyzny na Placu Weneckim, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum ( z zewnątrz), Bazylika Św. Jana na Lateranie oraz Święte Schody, Bazylika Santa Maria Maggiore. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Rzymu. (3)

5 dzień: Śniadanie. Przejazd do Wenecji. Zwiedzanie Bazyliki i Placu Św. Marka, wejście na Campanillę skąd rozciąga się piękny widok na całe miasto. Spacer wzdłuż Canal Grande m.in. Most Rialto. Wyjazd do kraju.

6 dzień: przyjazd do kraju

CENA ZAWIERA

•Przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, video, barek)
•3 noclegi w hotelach **/*** pokoje 2 , 3 osobowe z łazienkami,
•3 śniadania i 3 obiadokolacje
•Opieka pilota
•Opieka duszpasterska
•Ubezpieczenie NNW i KL oraz bagaż

CENA NIE ZAWIERA

•biletów wstępów, opłat wjazdowych do miast, płatnych autostrad, parkingów, miejscowych przewodników oraz biletów na komunikację miejską, taksy klimatycznej - 50 € (kwotę zbiera pilot)
- - Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny