Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:638/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, pokój 2 osobowy z łazienką, OPIEKA PILOTA, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu), miejsce w autokarze 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

OPIS

1 DZIEŃ: Wyjazd z Wrocławia i z Nowych Skalmierzyc o godz. 05.00. Przejazd przez Czechy do Austrii. Przyjazd do Mariazell - zwiedzanie jednego z największych Sanktuariów Maryjnych w Europie, gdzie znajduje się Bazylika p.w. Narodzenia NMP z Ołtarzem Łaski z figurką Madonny wyrzeźbioną z lipowego drewna. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd przez Słowenię do Chorwacji do Parku Narodowego Plitwickich Jezior. Atrakcją Parku jest 16 jezior koloru turkusowego połączonych ze sobą, tworzą trasę o dł. ok.7 km oraz 92 wodospady i kaskady. Zwiedzanie trwa ok.3 godz. i odbywa się: pieszo, kolejką oraz statkiem. Przejazd do Medjugorie. Obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Medjugorje - zwiedzanie Sanktuarium, wejście na górę Podbro - miejsce pierwszych objawień Matki Bożej; udział w nabożeństwie międzynarodowym o godz. 18:00. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Mostaru; zwiedzanie miasta o wyjątkowej orientalnej architekturze i słynnego mostu przez rzekę Neretwę. Powrót do Medjugorje. Msza Święta, Droga Krzyżowa. Obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Dubrownika zwanego ,,Perłą Adriatyku”. Spacer po murach obronnych. Zwiedzanie Katedry Wniebowzięcia NMP. W drodze powrotnej wjazd na platformę widokową, gdzie zobaczymy Dubrownik z lotu ptaka. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie. Dzień relaksu, odpoczynek nad Adriatykiem . Dla chętnych - wycieczka fakultatywna na Wodospady Kravica. * Obiadokolacja, nocleg

7 DZIEŃ: Śniadanie. Całodzienny wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja, nocleg
8 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd do Polski. Przyjazd do Nowych Skalmierzyc następnego dnia (28.07.2017).

CENA ZAWIERA

- Przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, barek)
- 7 noclegów w hotelach/pensjonatach
- wyżywienie: 2x dziennie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji
- ubezpieczenie: KL (koszty leczenia), NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków), bagaż
- opieka pilota
- opieka duszpasterska

CENA NIE ZAWIERA

- napoje do obiadokolacji
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnik lokalny, parkingi - 80 Euro (płatne u pilota)
- wycieczka fakultatywna na Wodospady Kravica - grupa wspaniałych wodospadów tworząca naturalne baseny udostępnione do kąpieli. - 25 €/os. * Przy min. 30 os. chętnych, 37 €/os. * Przy min. 20 os. chętnych, 50 €/os. *Przy min. 15 os. chętnych, 70 €/os. * Przy min. 10 os. chętnych,

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny